Transporty

TRANSPORT 24
-

-

TRANSPORT 23
CL-Winnica

02 lipca 2024

TRANSPORT 22
CL-Winnica

09 lutego 2024

TRANSPORT 21
CL-Winnica

27 lipca 2023

TRANSPORT 20
CL-Winnica

10 czerwca 2023


TRANSPORT 19
CL-Winnica

13 maja 2023

Bezcenne zaopatrzenie ratownicze:

TRANSPORT 18
CL-Winnica

7 kwietnia 2023

Transport z odzieżą, pościelą oraz środkami czystości i higieny osobistej. 


TRANSPORT 17
CL-Winnica

21 kwietnia 2023

Niewielki objętościowo transport środków higieny osobistej, staz taktycznych, nożyczek, latarek, power banków, batonów energetycznych przekazany delegacji z VEMO podczas ich wizyty u nas w Warszawie.

TRANSPORT 16
CL-Winnica

21 lutego 2023

W zbiórce Webasto do busa dowożącego pomoc na tereny przyfrontowe, koce, ubrania, chusteczki wilgotne i batony energetyczne. Część transportu już parę dni później wyruszyła w drogę w okolice Bachmutu, gdzie została bezpiecznie dostarczona. 

TRANSPORT 15
CL-Winnica

10 lutego 2023

Transport środków higieny osobistej, ubrań, jedzenia oraz kuchenek turystycznych. Dzięki współpracy z wolontariuszami na miejscu, udało się już tego samego dnia przeładować transport i wysłać część pomocy w okolice Słowiańska.

TRANSPORT 14
CL-Winnica

18 stycznia 2023

Największy dotychczasowy jednorazowy ładunek – ponad 13 ton środków do prania oraz 2 palety żywności dla dzieci i innych
niezbędnych produktów. Środki do prania są niszą, którą mało kto dostrzega i były przyjmowane ze łzami w oczach od Charkowa poprzez Zaporoże aż po Mikołajew.

TRANSPORT 13
CL-Winnica

20 grudnia 2022

Kolejny interwencyjny transport żywności dla dzieci. W niedzielę dostaliśmy informację, że dzień wcześniej z magazynu w Winnicy zniknęły ostatnie kaszki dla niemowlaków. Zaledwie dwa dni później pojechał cały samochód w odpowiedzi na tę potrzebę. 

TRANSPORT 12
CL-Winnica

24 listopada 2023  

Więcej generatorów, więcej pił spalinowych do przygotowania drewna na opał oraz ciepłe ubrania.  

TRANSPORT 11 
CL-Winnica

19 października 2022

Zaczęły się ataki na infrastrukturę krytyczną więc wysłaliśmy generatory, nagrzewnice olejowe, ciepłą bieliznę, płaszcze przeciwdeszczowe itp. 

TRANSPORT 10 
CL-Winnica

19 września 2022

Duży ładunek zaopatrzenia medycznego dla pierwszej pomocy, plastry, kompresy, strzykawki, opaski, kremy itp. do tego 20 litrów mydła w płynie, latarki,  oraz jezdnie długoterminowe. + chusteczki wilgotne i Słoiczki dla dzieci


TRANSPORT 9 
CL-Winnica

18 września 2022

Przede wszystkim żywność w puszkach oraz jedzenie i pluszaki dla dzieci

TRANSPORT 8 
CL-Winnica

12 sierpnia 2022

Środki czystości, środki dezynfekujące, bandaże, stazy, środki czystości, higiena osobista, piły spalinowe, latarki, buty, bielizna, bardzo dużo żywności w puszkach, środki na kleszcze i komary.  


TRANSPORT 7
CL-Winnica

3 lipca 2022

Szybka akcja - bardzo potrzebne zaopatrzenie dla niemowląt i małych dzieci, pojechała żywność, chusteczki wilgotne, mydło wpłynie oraz 70 latarek, 


TRANSPORT 6
Krzywy Róg

1 czerwca 2022 

Pomoc uchodźcom Na Zakarpaciu i w okolicach Krzywego Rogu. Żywność długoterminowa, higiena osobista, chusteczki wilgotne.

TRANSPORT 5
CL-Winnica (+Lwów)

26 maja 2022
Okres dużych problemów z dostępem do paliwa - karnisty, paliwo, kremy przeciwgrzybiczne, środki na kleszcze i komary, higiena osobista, nożyczki dla ratowników, bielizna


TRANSPORT 4
CL-Winnica

10 maja 2022

Głównym ładunkiem transportu była niepozorna małą paczka z 30 sztuk nożyczek dla ratowników medycznych do rozcinania ubrań przed opatrzeniem ran. oraz prawie 50 litów medycznych środków dezynfekujących dla szpitala w Winnicy. do tego żywność długoterminowa, higiena, piły i power banki. 


TRANSPORT 3
Krzywy Róg

10 maja 2022

Żywność długoterminowa i środki higieny osobiste dla uchodźców wewnętrznych na południe od Krzywego Rogu

TRANSPORT 2
CL-Winnica

(+Luck i Lwów)

9 kwietnia 2022

Wszystko co wcześniej tylko więcej pełen ford transit przeładowany o 400 kg co skończyło się uszkodzeniem tylnego zawieszenia po drodze. Wróciliśmy szczęśliwie i po drodze mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy ogrom potrzeb. 

TRANSPORT 1
CL-Winnica

12 marca 2022

Środki czystości, środki dezynfekujące, bandaże, stazy, środki czystości, higiena osobista, piły spalinowe, latarki, powerbanki, jedzenie dla niemowląt. 

* CL-Winnica - centrum logistyczne w Winnicy

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY

Odpowiadamy na najpilniejsze potrzeby gdzie listę zakupów układają nam nasi Ukraińscy Przyjaciele. Z radością przyjmiemy także dary rzeczowe z naszej listy potrzeb. Do dzisiaj udało nam się wysłać 16 transportów z pomocą o wartości łącznie ponad:

 500 000 złotych 

dzięki waszej ofiarności odzialiśmy, nakarmiliśmy i ogrzaliśmy rzeszę ludzi. Potrzeby jednak nadal są wielkie, środki czystości, higieny osobistej, jedzenie, ubrania,
chusteczki wilgotne...

Odpowiadamy na najpilniejsze potrzeby gdzie lista zakupów powstaje przy pełnej współpracy naszych Ukraińskich partnerów. Z radością przyjmiemy także dary rzeczowe z naszej listy potrzeb.