O nas

Kim jesteśmy?

Jest to projekt pomocy humanitarnej wspólnoty chrześcijańskiej Namiot Dawida. Współpracujemy z siecią zweryfikowanych organizacji ukraińskich, które przygotowują dla nas listy potrzeb oraz zajmują się dystrybucją przekazywanej pomocy na terenie wschodniej i centralnej Ukrainy.

Pomagamy osobom mieszkającym na terenach działań wojennych, uchodźcom wewnętrznym, szpitalom, placówkom pomocowym oraz innym ofiarom tej strasznej wojny. 

Filip Dzimwasha

Z wykształcenia i zawodu architekt, z potrzeby sytuacji koordynator pomocy, kierowca, magazynier, grafik, czy ktokolwiek kto aktualnie jest potrzebny.

Beata Mielczarek

Pracownik administracji wspólnoty. Nieoceniona pomoc z papierologiczną częścią przedsięwzięcia.

Iwan Mazur

Nasz główny kontakt w Ukrainie. Z wykształcenia programista na co dzień tworzący gry edukacyjne. Od początku wojny koordynujący pomoc humanitarną w BEMO, gdzie dostarczył do najbardziej potrzebujących już tysiące ton jeżdżąc w każdy zakątek Ukrainy. 

Adrian Jaskulski

Konsultant ds. nowych technologii w 180heartbeats + Jung von Matt, z wykształcenia socjolog o specjalizacji organizacje pozarządowe. Zapewnia wsparcie przy cyfrowych aspektach prowadzonej przez nas pomocy. Jest nieocenionym kierowcą rezerwowym w trasie. 

... i dobrzy ludzie, których poznaliśmy po drodze, oto niektórzy z nich:

Piotr Stawrowski

Cezary Nazaruk

Ernest Jaskulski

Natasza Bilyk

Hang, Chia-Hua 

Justyna Orkiszewska 

Marcin Orkiszewski

Noemi Rycaj

Adrian Rycaj 

Poznaj też naszych partnerów, bez których nasze działanie nie byłoby możliwe