Partnerzy

Nawiązaliśmy relacje z fundacjami i organizacjami zarówno w Polsce jak w Ukrainie. Pomagamy im dostarczyć krytyczną pomoc do potrzebujących. 

VEMO

VEMO - Wspaniała wspólnota z Winnicy w której działa Iwan. Od początku wojny na 120% zaangażowała się w pomoc. Przyjęli tysiące uchodźców wewnętrznych, rozdystrybuowali tysiące ton pomocy docierając we wszystkie dostępne regiony kraju, a przede wszystkim na wschód. Wspierają szpitale, ludność cywilną i wojskowych. Organizują spotkania i przyjęcia dla dzieci uchodźców wewnętrznych w Winnicy (zdjęcie po lewej), gdzie otrzymują one nie tylko prezenty, ale przede wszystkim chwile zapomnienia od strasznych realiów wojny. Docierają z transportami pomocy z ich centrum logistycznego i magazynu w Winnicy nawet w tak gorące regiony jak Bachmut, a dzięki doskonałej współpracy z dziesiątkami organizacji pomocowych na terenie Ukrainy byli w stanie rozwieść kilkanaście ton środków do prania do potrzebujących w ciągu dni od dostawy do winnickiego magazynu. 

KAGANEK

Niesamowici i niesłychanie odważni ludzie, którzy pomogli nam zorganizować transport ponad 13 ton środków do prania naraz (43 palety) z Polski do Ukrainy. Pełni pasji i ciągle z niespożytą energią pomagający ofiarom tego konfliktu.

KAWAŁEK NIEBA

Fundacja która pomaga Ukrainie od początku tego konfliktu. Wsparła nas bardzo dużą ilością środków finansowych, które pozwoliły nam sfinansować zakupy między innymi większych ilości środków medycznych, generatorów oraz żywności dla dzieci.

UVF

Ukrainian Volunteer Fundation. Niesamowicie prężnie działająca organizacja prowadzona przez pozytywnie zakręconych ludzi (Igor – tego kontenera z pomocą medyczną w sobotę o 22:30 Ci nie zapomnę!). Jednym z działań tej fundacji jest zakup samochodów dla ZSU (Armii Ukraińskiej), które jadą one "na pusto" do Ukrainy. Część z nich zbaczałą z trasy by zabrać nasze mniejsze transporty do Winnicy. Dziękujemy!

INNI PARTNERZY